01 hoşgeldin

Mirhan.

Ben
02 Hakkımda

Selam sana!

Ben Mirhan. Tek amacı başarmak olan birisiyim. Geçmişten bu yana yaptığım projelerin haddinin hesabının olmadığını düşünüyorum. Hâlâ da yok. Sürekli yeni fikirler ve projeler üretirim. Ürettiklerimin çoğunu da uygularım, ancak elbet yapamadıklarım da olur. Bundan tam 8 sene önce ben orta okul 6. sınıfa geçtiğimde Wordpress ile tanıştım. Bu tanışıklık zamanla çok ilerledi ve şu an 8 senelik deneyimimle profesyonel düzeyde Wordpress siteleri yapabiliyorum. NodeJS ile 2017 yılında tanıştım. O zamandan beri ilgimi çeken her şeyi yaptım. Express ile websiteleri yaptım, NPM modülleri geliştirdim, ilgimi çeken yazılımlar yaptım. Bunları yaparken 2017'de E-Ticarete atıldım. Wordpress bilgim sağ olsun genelde yapmak istediğim çoğu siteyi yapabiliyordum. İlk açtığım satış sitem bir hesap satış websitesi oldu. Bu ilk girişimimde güzel bir başlangıç yapmıştım ancak maalesef tedarikçim tarafından dolandırıldığım için devam edemedim. Bu sırada yeni bir ortak, yeni bir dost edindim ve bu kişiyle aklınıza gelebilecek E-Ticaret sektörlerinin hepsine girdik. İnternetten satabileceğimiz fiziksel olmayan (birkaç fiziksel ürün de sattık tabii) her türlü şeyi sattık. Bu zaman kadar yaptığım en başarılı proje Oynal oldu. Oynal ile bir çok sitenin aylık cirosunu biz bir günde kazanmaya başlamıştık. Ancak bazı teknik sorunlar sitemizi düşüşe geçirdi ve sonunda kapatmamız gerekti. Oynal'dan sonra en başarılı projemiz OyunAlsak oldu sanırım. OyunAlsak satıcıları ve alıcıları buluşturan bir platformdu. Çok güzel rakamlara ulaşmıştık ancak bunu da kişisel problemlerim sebebiyle durdurmamız gerekti. Şu an ise yaklaşık 3 aydır Google Adwords reklamcılığı ile uğraşıyorum ve bu zaman içerisinde çok hızlı öğrendiğiimi söyleyebilirim. Şimdi 18 yaşındayım ve ilk şirketimi açtım. SEM, SEO ve SMM hizmetleri veren bir pazarlama ajansı olarak kariyerime ortağımla beraber devam ediyorum. Başarısızlıklarla da dolu olan bu yaşam hikayemde eğitim olarak pek başarılı olduğumu söyleyemem. Ancak işin sonunda Yeditepe Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde eğitimime başladım. Burada alıyor olduğum eğitimle daha başarılı işlere imza atacağımı düşünüyorum. Yapabildiğim başka şeyler de var elbette. Örneğin; piyano, bağlama, akordiyon çalmak vs.

NodeJS Geliştirici
Wordpress Uzmanı
Girişimci
Reklamcılık
03 Özgeçmiş

Eğitim

 • Şimdi - 2024

  Yeditepe Üniversitesi

  Üniversite

  Bitti sınav, başladım okumaya. Yıllardır çektiğim acıların meyvesi olan Yeditepe'de okuyorum. Bölümümü soracak olursan; Yönetim Bilişim Sistemleri. Çok mantıklı bir karar verdiğimi düşünüyorum bu konuda. Bakalım beni ne maceralar bekleyecek!

 • 2020

  Fen Bilimleri Özel Anadolu Lisesi

  Lise

  Corona yüzünden yarım kalmış bir 12. sınıf. Yarım da olsa güzeldi açıkara tüm hocalarımla aramın en iyi olduğu okuldu. Buradan Esra ve Ali Rıza hocama selamlar 😂

 • 2019

  İhsan Mermerci Anadolu Lisesi

  Lise

  11. sınıfa geçmiştim ve inanır mısınız bilmiyorum ama eğitim hayatımdaki en güzel sene bu seneydi. Güzel dostluklar kurdum fazlasıyla eğlendim ve bölüm olarak İngilizce seçtim. Bu sene bana hayatımda katabileceğim şeylerin çoğunu kattı. 11. sınıfta ben artık başka birisi olmuştum.

 • 2017 - 2018

  Sabri Çalışkan Anadolu Lisesi

  Lise

  Sonunda lise! Yaşamaktan usandığım orta okulun son zamanları nihayet bitmiş ve liseye başlamıştım. Sanki yıllardır arkadaşmışız gibi İlk lise arkadaşlarımla ilk günden kaynaştık. Ve bir çoğuyla hâlâ görüşüyorum.

 • 2016

  Eğitim Bilimleri Orta Okulu

  Orta Okul

  2. sınıftan sonra gittiğim ilk özel okul. Biraz ufaktı ancak eğitim hayatım boyunca geçirdiğim en güzel 2. seneydi.

 • 2013 - 2015

  Beylikdüzü Büyükşehir Orta Okulu

  Orta Okul

  Hiç unutamayacağım okul. Beylikdüzü'ne taşındığım ilk sene BOO'ya başladım. Biraz sancılı bir başlangıç olmuştu, kabul edilmek zaman almıştı 😃

İş Deneyimi

 • 2019

  Operasyon Görevlisi

  Draf Turizm A.Ş.

  Son çalıştığım iş. Burada çalışırken 11. sınıfı yani hayatımın en güzel okul yılını geride bırakmıştım. Yazın babamın yanında ykalaşık 2 ay boyunda Bedsclick için operasyonda çalıştım. Ve bu hem dil hem deneyim açısından bana kesinlikle çok büyük bir artı kattı.

 • 2018

  Garson

  Voltaj Cafe & Bistro

  İlk gerçek ve fiziksel iş deneyimim burada oldu. Burada çalıştıktan sonra garson olmanın ne kadar zor olduğunu öğrendim. Ortalama 1.5 ay çalışmıştım sanırım. Hiç tanımadığım ve ortalama yaşları 24-30 arası olan diğer garson arkadaşlarım ile baya iyi vakit geçirdik.

 • 2017

  Destek Lideri & BT Sorumlusu

  AlkanBilişim

  İlk Hosting firması deneyimimdi. Pek ciddi bir şey değildi ancak ilk defa yaptığım için kendim baya ciddiye almıştım. Pek hoş bir sonu olmayan bu deneyim de bana insanların bir kısmının ne kadar güvenilmez olduğunu göstermiş oldu.

Yetenekler

95%
Wordpress
85%
Node.JS
35%
C++
60%
JavaScript
30%
HTML
85%
Dijital Pazarlama
70%
Sosyal Medya Pazarlama
85%
Ekip Liderliği

Beceriler

 • Problem Çözmek 99%
 • İnovatiflik 90%
 • Zaman Yönetimi 80%
 • Takım Çalışması 90%

Dil

 • İngilizce 85%
 • Almanca 15%

Devam!

04 Portfolyo
3+
Aktif Proje
99+
İçilen Kahve
12+
Toplam Proje
99%
Mutlu İş Birliği
05 Blog
06 İletişim

Teması bırakma!

İletişime geçerken rahat ol